Спецпроект

Неповага, заздрість, скляна стеля: що заважає кар’єрному зростанню українок — результати опитування від WTECH


За даними Програми розвитку ООН, в Україні у руках жінок — менше 10% економічних ресурсів. Загалом, жінок-підприємців в Україні 38%. В одній із найбільш перспективних сфер, ІТ, помітне зростання кількості жінок серед програмістів, тестувальників програмного забезпечення, розробників та інших технічних спеціальностей. Водночас, більшість керівників в ІТ — чоловіки.

Світова практика доводить про урівнення професійних можливостей, незалежно від гендерної належності. Однак стереотипи та нерівність все ще існують. Багато хто думає, що жінкам не варто довіряти ті ж робочі функції, що і чоловікам, хоча вони щодня доводять протилежне. Та все ж які бар’єри, крім моральних упереджень суспільства, заважають кар’єрному зростанню жінок?

Закритий клуб жінок-керівників українського ІТ і венчурного бізнесу WTECH провели опитування 390 українок, серед них — фаундери стартапів, топ-менеджери  ІТ-бізнесу, «‎ангели» і партнери інвестиційних фондів. Головне питання: які перешкоди заважають жінкам підніматися по кар’єрних сходах?

Результати

  • За результатами опитування, патріархальність суспільства, де чоловік — добувач, а жінка — берегиня домашнього вогнища, впливає на розвиток жінки-керівника. 41% опитуваних відмітили, що цей фактор на 100% впливає на формування кар’єрного шляху. 9% респонденток вважають, що неможливо поєднувати кар’єру та сім’ю.
  • Існує думка, що жінкам не вистачає впевненості у своїх силах. Близько 70% опитаних схильні до «синдрому самозванця» — боязні не впоратися із новими завданнями. 80% жінок вважають, що прохання про допомогу — це прояв слабкості. Вважається, що жінки менш схильні до ризику. А от 51% опитаних думають, що цей фактор не впливає на розвиток кар’єри. Жінки-керівники управляють бізнесом стратегічно, тому і стартапи, засновані ними, заробляють швидше.
  • Відсутність впевненості в собі з’являється через те, що жінкам не вистачає підтримки у сім’ї. Більше 80% вважають, що це суттєво впливає на розвиток кар’єри. Навіть сьогодні у багатьох сім’ях можна почути, що метою життя повинно стати заміжжя/одруження. Суспільство часто не розуміє прагнення до серйозної кар’єри та амбіційності. Близькі люди можуть так тиснути, що жінкам залишається хіба погодитися із загальноприйнятою соціальною роллю.
  • Більше 50% респонденток зазначили, що їм не вистачало рольових моделей на роботі — жінок, які могли би надихати своїм прикладом, тобто вони були «першопрохідницями». Менторські програми, тематичні івенти та товариства допомагають жінкам-підприємцям досягати своїх цілей.

Верослава Новосильна, СЕО та фаундер агентства SLOVA Tech PR, засновниця ком’юніті WTECH, зазначає:

Наразі суспільство спостерігає гендерну революцію. Завдання суспільства — збалансувати кількість жінок та чоловіків у всіх сферах. У великому бізнесі і стартап-екосистемі жінок набагато менше. Разом з тим, згідно зі щорічним списком Fortune 500, присутність жінок у топ-менеджменті  позитивно впливає на зростання повернення прибутку із продажу та інвестицій, а також рентабельність власного капіталу. Тому жіноче підприємництво потребує максимальної підтримки — так вважає Вікторія Тігіпко, керівний партнер венчурного фонду TA Ventures.

Як зазначають учасниці ком’юніті, зневажливе ставлення з боку викладачів технічних ВНЗ та роботодавців — це серйозний бар’єр у розвитку лідерських якостей. Дискримінація, зазвичай, зустрічається у формі стереотипу «якщо найму на роботу жінку, вона піде в декрет». Насправді ж жінкам із дітьми просто бракує інфраструктури, яка допомогла би поєднувати кар’єру та виховання дітей. А в багатьох ІТ-компаніях формальна декретна відпустка взагалі не передбачається.

По всій Україні у жінок хороший професійний потенціал, у якому важливу роль відіграє якісна освіта. Існує нормативно-правова база, у якій задекларована гендерна рівність у професійній сфері, підвищенні кваліфікації чи працевлаштуванні.

Жінкам не вистачає впевненості у собі та стійкості до моральних упереджень, встановлених консервативним суспільством — останні суттєво заважають гендерному балансу на рівні менеджменту. Тим не менш, статистика свідчить, що ситуація далеко не критична, а, отже, позитивні зрушення можливі — варто тільки перестати сумніватися.

Подписывайтесь на нас в Facebook!

Написать комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.