Спецпроект

Мовою мистецтва: 7 соціальних відеороликів, які нагадують про проблеми екології


Соціальні ролики — зручний візуальний спосіб нагадати людям про цінності, які їм варто розвивати. Це чудовий привід незанудно розповісти про проблеми сучасного суспільства та надихнути на їхнє вирішення. Однією з них є екологія, оскільки спеціалісти постійно попереджають — якщо не змінити ситуацію найближчим часом, планету може спіткати катастрофа. Ми зібрали 7 роликів, які розповідають про сортування сміття, економію води, забруднення середовища. Якщо ви не зовсім у темі про те, що насправді відбувається з екологією — пропонуємо подивитися.

Пластиковий пакет

Короткометражна картина, знята молодим режисером із США Раміном Бахрані, розповідає про…  долю звичайного пластикового пакету. Фільм прослідковує найважливіші етапи «життя героя»: народження у стінах магазину, подорож світом, сусідство із людиною. По сюжету, пакет вирушає на пошуки тої, що подарувала йому життя, була для нього всім, але не змогла зберегти його. Блукання пакет завершує десь у серці Тихого океану, де розташований цілий пластиковий рай.

Energy, let’s save it!

Мультфільм, знятий у стилі ретро, від офіційного Youtube-каналу Євросоюзу розповідає про енергозберігаючі лампочки, терморегулятори утеплення та інші способи економії енергії та води. Згадують навіть про неочікувано романтичні способи:)

Don’t Waste Your Waste

Відеоролик, який буде цікавим як підліткам, так і дорослим, містить корисну лексику англійською мовою на тему екології і доступно пояснює, що таке reuse, recycling та energy recovery (повторне використання, утилізація, відновлення енергії).

Impressions of Life

Фіналіст фестивалю соціальної реклами Molodiya Festival — ролик, який розповідає про вплив людини на екологію планети, про який вона навіть не задумується. Режисер нагадує, що кожна наша дія має свої наслідки, і часом вони можуть бути критичними.

Про використання води

Тим, у кого підключене централізоване водопостачання, важко усвідомити, що 4 мільярди жителів Землі стикаються із проблемою з питною водою. Цей ролик не просто апелює до альтруїзму — ми, справді, використовуємо набагато більше води, ніж потрібно.

Пластикова ложка

Історія, схожа на біографію пакета. От лише розповідає про життя пластикової ложки: від копалин та нафтопродуктів через магазин і пікнік до сміттєзвалища. Чи не краще для цього використовувати металеву ложку? Вона міцніша, і її виробництво наносить менше шкоди.

Екологічна шпаргалка

У ролику Greenpeace Russia дає екологічні поради, які допоможуть навчитися сортувати сміття, економити воду, електрику, папір, зберігати природні ресурси і, зрештою, зарплату. Деякі з них можуть здатися доволі очевидними, а інші — чимось неочікувано корисним.

 

Подписывайтесь на нас в Facebook!

Написать комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.