Спецпроект

Google запускають дитячу навчальну програму по безпечній поведінці в Інтернеті


Сьогодні фейкові новини — поширене явище. Навчитись відрізняти їх від правдивої інформації варто не лише дорослим, а й дітям. Принаймні, так вирішила компанія Google. Базові навички, яким нас навчали з дитинства, доповнилися: тепер діти знають, що «не можна відкривати двері незнайомим людям», а ще — «не можна відповідати на їхні повідомлення». Тому розробники Google розширили свій гайд по інтернет-безпеці для дітей, доповнивши його іграми та інформацією про те, як стати більш свідомими користувачами мережі.

Хто і що

Таке розширення — частина ініціативи під назвою Be Internet Awesome , яка спрямована на те, щоб батьки, викладачі та діти вчилися, як захистити себе в інтернеті від інформаційного шуму та небезпеки загалом.

Ініціатива запущена на основі освітніх стандартів Міжнародної спільноти розвитку технологій в освіті та Американської асоціації шкільних бібліотекарів. Ними був складений спеціальний «Кодекс безпеки», у якому прописані правила обміну інформацією в інтернеті, її захисту, онлайн-комунікації тощо.

Для чого

Google прагне навчити дітей бути добрими та ввічливими навіть на просторах мережі, не потрапляти у пастку до вірусних розсилок, спілкуватися з інтернет-ботами, визначати фейкові посилання та вибирати лише перевірені та надійні ресурси. Безпека в інтернеті — це складова особистої безпеки кожної людини, яка у 21 столітті повинна бути надана кожній людині. Тож краще перестрахуватись і засвоїти знання самостійно, бажано — з раннього віку.

Кодекс Google також пояснює дітям, як можна налаштувати профіль таким чином, щоб навіть технологічні гіганти (той же Google) не могли відслідкувати все, чим малі займаються. Переважно, ініціатива розрахована на дітей від 7 до 12 років, але і старшим вона також може бути цікава. Цілком ймовірно, що навіть дорослі знайдуть там щось корисне для себе.

 

 

Подписывайтесь на нас в Facebook!

Написать комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.