Спецпроект

На Amazon можна купити браслет, який б’є струмом за кожну «шкідливу» дію (за яку – визначай сам)


Відмовитися від шкідливих звичок — завдання не з простих. Іноді на це треба місяці, а то й роки. Проте вчені вирішили придумати для цього простіший спосіб: браслет, що вдаряє господаря за шкідливі звички.

Він називається Pavlok 2, і випущений американською фірмою Pavlok. Це невеличкий гаджет, у який вмонтована одна цікава кнопка: вона б’є власника браслету струмом, якщо він їсть шкідливу їжу або курить (або робить щось, що можна класифікувати як погану звичку). З браслетом можна і розважатися: ваші друзі так само зможуть «шокувати» вас через додаток на смартфоні.

Аби відучити людину гризти нігті, браслет може давати розряд у 350 вольт. Точніше, його власник повинен натискати на кнопку самостійно: кожного разу, коли робить щось «заборонене». Ось тут і стануть при нагоді друзі, які зможуть зробити це за носія браслету.
Браслет поможет, например, похудеть
Назван браслет на честь нобелівського лауреата Івана Павлова (пам’ятаєте, «собака Павлова»?). Це він відкрив та дослідив умовні рефлекси. Браслет має діяти на людину так само, як стимули фізіолога на його підопічну собаку.
Купити такий «електрошокер» можна в інтернет-магазині Amazon, коштує він $199 (трохи більше 5 тисяч гривень). Його винайшов випускник Стенфорду Маніш Сет. Між іншим, сам він став відомим тому, що найняв собі співробітницю, яка давала йому ляпаса кожного разу, коли він відволікався від роботи. Так його продуктивність збільшилася з 38% до 98%, зазначає Маніш.
Завдати собі трохи болю, аби допомогти позбутися шкідливих звичок
Подписывайтесь на нас в Facebook!

Написать комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.