Спецпроект

Покажи улюбленцю свій офіс: в Україні пройшла щорічна акція «Візьми собаку на роботу». Як можна було долучитися?


21 червня в Україні відбувся день «Візьми собаку на роботу». Акція пройшла сьомий рік поспіль, цього разу — у 90 містах України. До неї долучилися 550 організацій та компаній, що удвічі більше, ніж минулого року. Навіть державні та комунальні установи стали учасниками «чотирилапої» акції. Найбільше людей взяли участь у великих містах: Києві, Дніпрі, Львові, Харкові.

Ідея акції полягає у тому, щоб дати господарям можливість попрацювати разом із домашніми улюбленцями. Організація заходу спрямована на розвиток культури ставлення до тварин в Україні та зміни статусу собаки із просто «домашнього улюбленця» на справжнього компаньйона, який навіть може супроводжувати господаря на робочому місці.

Така традиція зародилася 18 років тому у США, а для України є відносно новою. У нас акція вперше відбулася у 2013 році, за підтримки компанії Kormotech, яка займається кормом для тварин. Спочатку долучалися львівські фірми, а потім, завдяки висвітленню у регіональних і національних медіа, традиція стала поширюватися.
Організатори акції дають можливість взяти участь всім охочим. Вони надають детальну інструкцію від ветеринарів: як облаштувати особистий простір собаки в офісі, як знайомити тварину з колегами та новим приміщенням, щоб все пройшло безпечно.
Аби взяти участь в акції, необхідно було зареєструватися за посиланням. Перша тисяча учасників отримала спеціальний бокс з правилами, як підготуватися і що робити у день акції, які речі треба мати і як взагалі поводитися з твариною в офісі. У боксі також знаходились корм для собак, пакети для прибирання, ласощі для тварин.
Ось так виглядали щасливі учасники акції та їх улюбленці:

 

Подписывайтесь на нас в Facebook!

Написать комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.