Спецпроект

Новий початок: чому людям старшого віку важче знайти роботу та де її шукати


Деякі люди із нетерпінням чекають на вихід на пенсію, щоб можна було розслабитися, дивитися серіали, бавитися із онуками, подорожувати, зайнятись улюбленим хобі… (потрібне підкреслити). Можна навіть розгадати загадку, куди бабусі та дідусі їздять у метро та маршрутках о 6 ранку. Проте інші сприймають пенсію як «період другого дихання» — можна не припиняти професійну діяльність і, навіть, змінити спеціалізацію. Наприклад, спробувати себе у новій професії та кардинально змінити імідж. Та чи просто пенсіонерам знайти роботу в Україні та світі, і які компанії позитивно ставляться до старших працівників?

Як виглядає ситуація сьогодні

За даними соціологів, лише у США кожного дня 10 тисячам представникам покоління «бебі-бумерів» (1946-1964 р.н.) виповнюється 65 років. Така тенденція почалася десь у 2011 і буде тривати до 2030. Приблизний пенсійний вік цього покоління наступає між 61 і 65 роками, що спричинає серйозні виклики для HR-ів: як їм вдасться заповнити проміжок між «бебі-бумерами», які виходять на пенсію, та молодими спеціалістами, які тільки набираються потрібних навичок, щоб їх замінити? Для явища «старіння бебі-бумерів» та їх потенційної заміни навіть придумали спеціальний термін — «срібне цунамі».

У Європі ситуація не набагато краща: Звіт по робочій силі зазначає, що люди, старші 55 років, складають близько 16% усіх працівників Європейського Союзу. У таких країнах, як Німеччина, Фінляндія, Швеція кількість старших працівників — близько 1 на 5. Для порівняння: на кожних 10 представників покоління Z (1995-… р.н.) припадає 12 людей, старших 65 років.

По Україні подібної статистики немає. Станом на 1 січня 2019 року, було зареєстровано 11, 5 мільйонів пенсіонерів. Із них пенсію через банківські установи отримують 7,2 мільйони осіб, а через поштові відділення — 4,3 мільйони. Після проведення пенсійної реформи пенсіонерам не доведеться обирати: або працювати і отримувати зарплату, або звільнятися заради пенсії. Втрачається тільки пенсія за вислугу років, яка виплачується при звільненні людини з роботи. А от якщо роботодавець вирішить взятиит пенсіонера на роботу неофіційно, то зможе отримати штраф у розмірі 320 000 гривень (як і за будь-якого неофіційно влаштованого працівника).

Чому робоча сила «старіє»

  • Фінанси: відсутність достатніх пенсійних заощаджень або пенсійного плану змушує людей, досягнувших віку 50-60 років, продовжувати роботу. Це стається просто тому, що вони не можуть собі дозволити вийти на пенсію. Фінансові кризи та інфляції також суттєво впливають на їхній вибір (навіть зумовлюють його);
  • Люди живуть довше та здоровіше: у розвинутих країнах тривалість життя чоловіків та жінок зростає ( у 2000 році це було 65,5 років, а у 2016 — 72 роки);
  • Молоді люди не завжди хочуть йти на низькооплачувані, «суворі» професії, на кшталт вчителя, наукового співробітника, охоронця. У таких сферах переважає кількість старших кадрів.

Чому старших людей не беруть на роботу

За дослідженням кадрового порталу HeadHunter, близько 80% українців стикаються із ейджизмом (дискримінацією за віком) при працевлаштуванні — людям передпенсійного віку найскладніше знайти роботу. 25% безробітних в Україні — це люди, яким до пенсії залишилося десять або менше років.

Найбільше кандидати віком 55+ шукають роботу у сфері ІТ, бухгалтерії, виробництві, як адміністративний персонал та у продажах.

Топ сфер, где ищут работу соискатели 55+, по версии HeadHunter

HeadHunter також зазначає, що близько 75% компаній встановлюють вікові рамки при працевлаштуванні.

Основними причинами, через які роботодавці не горять бажанням брати на роботу літніх людей, є:

  • Упередження. Старші працівники працюють повільніше, гірше пристосовуються до нових умов, беруть більше лікарняних. Проте все це — у більшості випадків, стереотипи, які, наприклад, Germany’s Daimler (компанія-власник Mercedes) вирішила перевірити. Вона провела виставку-експеримент, де відвідувачі могли пройти крізь двері, на яких написано «молоді» та «старі». Всередині вони проходили тестування, які визначали їхній баланс, навички роботи у команді та пам’ять. Зокрема, кореспондент The Reuters, якому, насправді, 45 років, виявив, що його біологічний вік — 36 років, а життєвий досвід дорівнює 119 рокам;
  • Невідповідність сучасним вимогам. Старші люди, переважно, не мають досвіду роботи зі складним цифровим обладнанням, їм легше виконати обрахунки вручну, ніж оформити все через програму Excel . Часто їм бракує гнучкості мислення і швидкої реакції на змінні ринкові умови. Мало хто з таких спеціалістів добре володіє англійською та іншими іноземними мовами, а це — одна із основних вимог на сучасному ринку праці;
  • Встановлені рамки. Людині, яка має попередній досвід у кілька десятиліть, буде складно перелаштуватися на нову манеру поведінки та роботи. Гнучкість та вміння пристосовуватися до нових обставин є важливими для сучасних роботодавців, а багато літніх людей ними не володіють.

Які шанси знайти роботу

Незважаючи на стереотипи на недовіру великої частини рекрутерів, у літніх людей все ще є достатньо можливостей влаштуватися навіть у великі компанії. Наприклад, у «Київстарі» близько 5% співробітників — люди, яким більше, ніж 55 років (і більше половина з них працює у технічній дирекції). На підприємстві «Оболонь» людей такого віку близько 22% — це 569 працівників! А у мережі METRO літні люди працюють і техніками, і продавцями, і старшими менеджерами.

Тішить те, що деякі компанії самі заохочують старших людей продовжувати працювати. Наприклад, міжнародна інтернет-компанія Alibaba оголошувала конкурс на посаду двох наукових співробітників. Основною вимогою до кандидатів був вік від 60 років.

В Україні діє благодійний фонд «Життєлюб», який допомагає організовувати вільний час людям старшого віку та надає їм необхідну адресну допомогу. Він запустив проект під назвою «Працелюб», у рамках якого спеціалісти підбирають вакансії для пенсіонерів, які вірять, що їхній досвід зацікавить сучасні компанії. Проект навіть проводить «дні дорослого стажера», щоб показати і молодим роботодавцям, і кандидатам, що поєднуючи досвід різних поколінь, можна досягнути унікальних результатів.

Таким чином, пенсіонери дійсно можуть не ставити хрест на професійній діяльності після позначки «55», наприклад. Навіть на кадрових порталах Work.ua, Jobble, Rabota.ua можна знайти актуальні вакансії для людей старшого віку. Цікавим досвідом для літніх людей буде спроба опанувати професії, які з’явились нещодавно: веб-дизайнер, SMM-ник, програміст. В Інтернеті можна також працювати репетитором, копірайтером — це дозволить виконувати роботу віддалено і не залежати від суворої корпоративної культури. У будь-якому випадку, «третій вік» — це не вирок, а ще одна можливість відкрити себе з іншого боку.

Подписывайтесь на нас в Facebook!

Написать комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.