Спецпроект

Опиши подію, заповни ТЗ і програма знайде тобі фотографа. Як працює сервіс Picma?


У житті бувають заходи, спогади про які хочеться зберегти не лише у пам’яті, а й на фотоплівках та у альбомах. На весілля, дні народження, випускні, фотосесії та інші подібні заходи люди шукають фото- та відеографів, які могли би зробити їхню подію незабутньою. При цьому завжди відштовхуються від портфоліо, ціни та стилю професіоналів.

Тим не менш, сумнівні «Відеограф на весілля» та «Знайти: фотограф Київ» набридають і насторожують. Так само, як і нескінченний пошук рекомендацій серед друзів. Тому розробники Picma вирішили створити новий універсальний сервіс для пошуку фотографів та відеографів.

Програма працює за принципом подачі заявок. Для того, аби підібрати собі варіант, людина повинна заповнити форму на сайті: вказати, кого саме шукає, які завдання необхідно буде виконувати та залишити свої контакти. Після цього сервіс сам підбирає декілька варіантів вільних на цей час фотографів та відеографів у Києві. Із замовником зв’язується менеджер, який дає контакти та портфоліо операторів та фотографів, що готові з вами працювати. Базу даних складають та оновлюють самі розробники, додаючи до неї професіоналів своєї справи і, що не менш важливо, приємних для співпраці людей. Аби потрапити до бази даних, потрібно мати рекомендації та пройти особисту співбесіду: так сервіс може відповідати за кожен рекомендований варіант.

Запустили сервіс брати Роман та Владислав Єрьоменко. Роман є популярним київським фотографом, а Владислав — веб-програмістом; тож у такому проекті кожен із тандему займається своїми обов’язками.

Роман:

У сфері фотографії я 10 років. Помітив, що клієнтам буває складно знайти фотографа, навіть, якщо знають вони багатьох. Поки всіх згадаєш, поки кожному напишеш; хтось занятий, хтось думає... Пошук може тривати дні. А що говорити про тих, хто пише: «друзі, порекомендуйте фотографа» і отримує сотні сумнівних варіантів?

Тому хлопці спробували вирішити таку проблему і взяли всю роботу на себе.

 

Подписывайтесь на нас в Facebook!

Написать комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.