Спецпроект

В Україні з’явилися енергозберігаючі будинки PassivDom


Компанія PassivDom запустила в Україні франшизу із виробництва автономних будинків. Кожен із таких будинків споживає майже у 20 разів менше енергії, аніж звичайний, і не потребує підключення до центральних мереж. Будинки живляться сонячною енергією і використовують вже відпрацьовані ресурси повторно. PassivDom був представлений на iForum (найбільшій у Східній Європі ІТ-конференції) 23 травня 2019 року.

Такий будинок не потребує підключення до енергомереж, газо- та водопостачання, хоча жителі і продовжують користуватися всіма досягненнями комунальної цивілізації. У будинку є меблі, укомплектована кухня із вмонтованою енергозберігальною побутовою технікою, система вентиляції із рекуператором, тепловий насос, камера, термостат, проектор, акустична система, інтернет, дверний замок зі сканером відбитків пальців та можливістю віддаленого доступу.

Завдяки простоті монтажу, будинок не потребує спеціального фундаменту, тобто він може бути встановлений просто на рівній поверхні, не шкодячи навколишньому середовищу. Та PassivDom не лише eco-friendly, а й smart: тут працюють 24 інтелектуальні інженерні системи (контроль якості повітря, вмісту кисню та вуглекислого газу, контроль якості води, її антибактеріальний захист, адаптивна система освітлення). Через спеціальний мобільний додаток можна моніторити управління системами будинку та його статус.

Для того, щоб зібрати на українській лінії виробництва 5 будинків, потрібно 15 працівників та місяць часу. Однак цьому передували 3 роки розробок та 15 років досвіду роботи у будівництві енергозберігаючих будинків.

 

 

Подписывайтесь на нас в Facebook!

Написать комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.