Спецпроект

Facebook платитиме гроші за збір даних на вашому смартфоні. Як можна на цьому заробити?


11 червня компанія Facebook оголосила про запуск нового додатку Study. Це програма, яка допоможе досліджувати ринок. Користувачі мають встановити додаток і дати йому дозвіл на збирання певних видів даних про власну активність, за що отримуватимуть грошову винагороду.

Результат пошуку зображень за запитом

Додаток був запущений, аби проаналізувати, які ще програми, окрім сервісів Facebook, використовують люди. Офіційно розробники зазначили, що це допоможе удосконалити продукти та послуги Facebook. Раніше вони заявили, що платформа планує запускати аналітичні програми з винагородою для користувачів. Тож Study — частина дослідницької програми мережі.

Сума, яку отримуватимуть користувачі, поки що невідома. Study буде збирати мінімальну інформацію про сторонні додатки, зокрема, назви програм та відомості про те, скільки часу людина проводить, користуючись ними. Паролі, особисті повідомлення, фото та відео збиратися не будуть.

Першими випробувати Study зможуть користувачі, які досягли 18 років, із США та Індії, згодом Facebook запустить додаток і в інших регіонах. Встановити його можна буде із Google Play.

До речі, раніше Facebook вже проводив схожу програму зі збору даних. Протягом трьох останніх років користувачі, віком від 13 до 35 років, які встановлювали дослідницький додаток Research, отримували до $20 на місяць. Схоже, компанія вирішила рухатися далі і збільшити масштаби таких дослідів.

Подписывайтесь на нас в Facebook!

Написать комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.