Спецпроект

Nike запустив лінію одягу plus-size і поставив у магазинах «реальні» манекени


Весь світ прагне до встановлення рівності: гендерної, економічної, расової тощо. Ми вчимося сприймати людей такими, як вони є, вже не називаємо їхні особливості  «недоліками» і вчимося бачити красу у різноманітті. Такої концепції дотримується і бренд Nike: він оновив свій флагманський бутик у Лондоні , на Оксфорд-стріт та у Нью-Йорку. Тут вперше встановили манекени розмірів плюс-сайз, а також моделі для людей з обмеженими можливостями.

Раніше, у 2017 році, бренд запустив лінію спортивного одягу та білизни розширеної лінійки розмірів —від XL до XXXL. Таким чином, Nike хоче надихати людей, які займаються спортом, пояснити їм, що плюс-сайз теж сполучається зі здоров’ям.

Результат пошуку зображень за запитом

Як зазначила віце-президент Nike Europe Сара Ханна, така політика — це більше, ніж просто шопінг.

Це прославлення спорту, особливо, перед літнім сезоном, коли можна займатися футболом, легкою атлетикою і багатьма іншими видами. Враховуючи динаміку розвитку жіночого спорту, перепроектування простору магазину Nike повинно надихати людей на заняття фізкультурою

Новий простір Nike пропонує жінкам індивідуальне обслуговування, враховуючи особливості їхньої фігури та стилю. Для членів клубу Nike Plus будуть доступними послуги стайлінгу разом із послугами персональних тренувань.

Подписывайтесь на нас в Facebook!

Написать комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.