Спецпроект

Найдовший час пік: яке місце посів Київ у рейтингу міст за кількістю заторів


Нідерландська аналітична компанія TomTom кожного року складає рейтинг заторів на дорогах. Вона надає статистику про водіїв, інфраструктуру та затори у 403 містах з 56 країнах. Складаючи рейтинг восьмий рік поспіль, Індекс також додав поради стосовно того, як можна виправити проблеми із перенавантаженням доріг. Цього року вперше були додані міста Індії, Японії, Єгипту, Колумбії, Перу, Ізраїлю, Ісландії та України.

У столиці України найменше заторів було зафіксовано 8 квітня 2018 року (6%), а от найбільше — 1 березня (107%). Спеціалісти зазначили, що київські водії стоять у заторах додатково 26 хвилин зранку і 27 хвилин ввечері.

Перше місце посіло місто Мумбаї в Індії, рівень заторів тут становить 65%. А першу трійку доповнили Богота (63%) і Ліма (58%). TomTom поставив Київ на 13 місце, зазначивши, що у 2018 році рівень заторів на дорогах збільшився до 46%, тобто виріс на 2%. Виходить, для того, щоб добратися до пункту призначення, київським водіям знадобиться ледь не в півтора рази більше часу.

Подписывайтесь на нас в Facebook!

Написать комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.