Спецпроект

У новому ролику Gilette батько навчає сина-трансгендера голитися,


Серед Цілей сталого розвитку ООН є підтримання рівності, яка стосується як представників різних статей, так і різних національних, етнічних, релігійних меншин, а також сексуальних орієнтацій. На крок ближче до встановлення толерантності наблизилася і компанія Gilette, знявши рекламний ролик із трансгендером у головній ролі.

Усе почалося з того, що компанія запустила рекламну кампанію під слоганом «Ми віримо: чоловік може бути кращим» (We Believe: The Best Man Can Be). За це на неї обвалився шквал критики, хоча за допомогою кампанії Gilette просто хотіли показати стереотипні приклади маскулінної поведінки, які варто змінити (у тому числі булінг, сексуальний харрасмент, надмірна брутальність тощо). Основними критиками виступили чоловіки: компанію звинуватили у пропагування токсичного фемінізму.

Проте бренд вирішив, що захищати гендерні права — їхній обов’язок, тому запустили нову рекламну кампанію під хештегом #MyBestSelf (найкраща версія «Мене»). Фірмовим слоганом став «кращого для чоловіка немає». Gilette назвав ролик First Shave (перше гоління): у головній ролі реальний підліток-трансгендер, художник Самсон Браун. А у ролі батька — справжній батько Самсона.

First Shave, the story of Samson | #MyBestSelf

Whenever, wherever, however it happens – your first shave is special.

Опубліковано Gillette Четвер, 23 травня 2019 р.

Я все ще намагаюся зрозуміти, якою людиною я хочу бути. Я завжди розумів, що відрізняюсь від інших, але не знав, що є спеціальна назва для тих людей, до яких я себе відношу

Глядачі спостерігають за його першим сеансом гоління, де хлопцю допомагає батько, даючи поради. Ролик закінчується фразою: «незалежно від того, коли і як воно відбулося, ваше перше гоління завжди особливе».

Така реклама — ще одне свідчення того, що різні сексуальні ідентичності мають місце бути. А суспільство повинне бути готовим до того, щоб усіх їх сприймати як особистий вибір свідомої людини.

Подписывайтесь на нас в Facebook!

Написать комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.