Спецпроект

Платформа Prometheus запустила новий курс із сортування сміття. Чому саме він навчає?


Prometheus — це українська онлайн-платформа безкоштовних курсів на різні тематики від світових університетів. Проект був заснований у 2014 році і своєю метою визначив «здійснення освітньої революції в Україні». Зважаючи на те, що тут можна знайти відеолекції, завдання до них, курси підготовки до ЗНО та, навіть, курси підвищення кваліфікації для вчителів, цілком можливо, що розробникам проекту це вдасться.

27 травня Prometheus запустив новий курс під назвою «Побутові відходи — дій зараз!». Зареєструвавшись на цей курс, користувачі можуть розібратися із тим, як правильно сортувати сміття та вивозити відходи, або дізнатися, що передбачають «Правила надання послуг з поводження з побутовими відходами», які набули чинності з травня 2019 року.

Розробники курсу нагадують про те, що 94% побутових відходів (як і за радянських часів), відвозять на застарілі та переповнені звалища. Роздільне збирання у країні відбувається лише у вигляді окремих ініціатив, а сам рівень перероблення відходів становить не більше 5%. Саме тому суспільству варто більше дізнаватися про те, як можна змінювати ситуацію.

Курс запустили засновниця проекту «Україна без сміття» Євгенія Аратовська, співзасновниця «Zero Waste Lviv» Ірина Миронова, голова правління ГС «Асоціація підприємств в сфері поводження з небезпечними відходами» Кирило Косоуров та інші лектори, які будуть ділитися зі «студентами» своїми знаннями та порадами.

Чисто не там, де не смітять, чисто там, де знають, як збирати, обробляти та переробляти відходи

Курс складається із 10 тем. У них розповідають про те, для чого потрібне сортування сміття, якою є державна політика України щодо поводження з побутовими відходами, яка ціна поводження з ними, які бувають небезпечні відходи та що з цим всім взагалі робити. Курс безкоштовний, зареєструватися можна на сайті.

 

Подписывайтесь на нас в Facebook!

Написать комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.