Спецпроект

Як 12 марафонів можуть змінити ваше життя і життя інших людей? Менторська зустріч з Тетяною Гриньовою


У минулому році Тетяна Гриньова, видавчиня bit.ua та Impact Lab і співзасновниця Fitness Geek Camp, пробігла 12 марафонів (так, за один рік) і у рамках свого челенджу зібрала 1 млн гривень на паліативну програму фонду «Таблеточки».

29 травня на лекції у навчально-освітньому центрі Фонду Олени Пінчук «Як програти 12 марафонів і як це може змінити ваше життя», Тетяна розповість, як біг пов’язаний із благодійністю, та як, бігаючи марафони, збирати гроші на потреби хворих дітей. Що таке культура бігової благодійності і як кожна людина може долучитися до позитивних змін у суспільстві.

Тетяна Гриньова
Видавчиня bit.ua та Impact Lab
«Пробігти 12 марафонів за рік не дуже складно, складніше - роками боротися із хворобою. Кожна сильна людина може допомагати тим, хто опинився у складній ситуації, і неважливо, бігаєш ти марафони чи ні. Марафонський біг навчив мене терпінню і розумінню, що всі можуть все, а благодійний челендж - терпимості і людяності. Кожен з нас - марафонець у своїй справі - головне, пам'ятати, навіщо ти все це затіяв.»

Менторська зустріч відбудется 29 травня (середа) о 19:00 за адресою Володимирська, 43.

Вхід вільний, реєстрація за посиланням.

До речі, збір коштів для онкохворих дітей продовжується! Зараз Тетяна збирає 3 млн гривень для допомоги фонду «Таблеточки», надихає інших на маленькі кроки до великої цілі. Долучитися до ініціативи та збору коштів можна тут.

Навіть маленький внесок має значення!

Подписывайтесь на нас в Facebook!

Написать комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.