Спецпроект

No #examstress: Instagram запускає хештег із порадами, як впоратися із стресом від навчання


Соцмережа Instagram повідомила про запуск онлайн-видання, яке допомагатиме студентам впоратися з проблемами, що виникають протягом кожної сесії. Воно називатиметься #GramFam. Тут містяться статті та підбірки порад від блогерів та інфлюенсерів про те, як справитися зі стресом під час навчання. Для цього мережа співпрацювала з двома британськими організаціями психічного здоров’я.

Розробники звернули увагу на проблему сильного навантаження під час навчання, коли побачили, що багато студентів почали часто ставити хештег #examstress (стрес від екзамену). Наприклад, цієї весни кількість постів із таким підписом зросла на 640% (!) По хештегу #GramFam, який Instagram створив разом з кризовою службою The Mix та благодійною організацією Campaign Against Living Miserably (Calm), можна буде знайти публікації про те, як переживати стрес. Цього року розробники проаналізували, що їх послугами користується на 114 молодих людей більше, ніж минулого року. Саме тому команди Instagram, Calm and #GramFam вірять у те, що їх задумка увінчається успіхом.

Ттак розробники будуть спілкуватися зі своєю аудиторією через розважальний контент, зачіпаючи, до речі, дуже серйозні теми (зокрема психічного здоров’я, залежностей і т.д.). Можна буде знайти пораду про те, як харчуватися правильно, вживати алкоголь (чи ні) або ж просто зустрічатися з друзями, з якими давно не бачились.

Ті, хто хоче дивитися на матеріали #GramFam, можуть зайти до @calmzone  або @themixuk.

 

Подписывайтесь на нас в Facebook!

Написать комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.