Спецпроект

Корисний YouTube: топ-12 блогів про технології та гаджети простими словами


Розбиратися у складних темах завжди легше, якщо їх хтось пояснює. А ще краще —якщо хтось це робить у фановій формі і простими словами. Якщо не хочеться сидіти ну нудних лекціях або проходити онлайн-курси, можна підписатися на Youtube-канали і слідкувати за оновленнями блогерів. От тільки треба бути обережним: ми і так проводимо в Інтернеті багато часу, а від цих каналів дійсно складно відірватися.

SciOne

585 450 підписників. Наука — абсолютно не складна і не страшна сфера, якщо її подати правильно. Принаймні в цьому впевнені автори каналу — молоді вчені, інженери, спеціалісти знімають пізнавальні відео, які допомагають популяризувати любов до знань. Тут можна знайти роздуми на соціальні теми (що буде, якщо всі перестануть платити податки?), фантастичні (що було би, якби Стів Джобс продавав ядерні реактори?) чи пояснювальні (9 шкідливих міфів про рак).

 

Linus Tech Tips

8 418 750 підписників. Один із найпопулярніших каналів про технології, де блогер знімає відео переважно розважального характеру. Можна побачити, як девайс Tap Strap одягається на пальці рук і виконує функцію клавіатури. Цікаво також спостерігати за експериментом: блогер пробує збирати ПК у тандемі з 3-річною дитиною. На каналі можна знайти огляди і покрокові інструкції до різних гаджетів.

The Verge

2 471 258 підписників. Тут журналісти ведуть канал про те, як технології впливають на наше життя і змінять його у майбутньому. Вони самі кажуть: «Ми прямуємо у майбутнє, бо більше нам немає куди йти». Тут можна знайти і останні новини зі світу науки і технологій, і апдейти про космічні інновації, і огляди на цікаві девайси.

Future Thinkers

На каналі ще відносно небагато підписників — 38 467. Проте це лише означає, що він поступово набирає популярність. Підійде переважно для тих, хто зацікавлений у сфері ІТ, оскільки саме через неї блогери пояснюють, яким буде наше технологічне майбутнє. Зокрема, у них можна знайти відео про те, які індустрії знищить блокчейн. А ще тут часто знімають ролики про особливості людського мозку і мислення.

TechCrunch

406 120 підписників. Тут можна знайти не лише огляд технологій, а й ролики про перспективні стартапи, робототехніку, свіжі новини і інтерв’ю та екскурсії по офісам відомих технологічних компаній. Відео виходять щодня. До речі, канал створений за підтримки легендарного медіа-ресурсу.

Generation Challenge

162 024 підписники. Канал пропонує відео про винаходи, про які люди «просто повинні знати». Тут і смарт-подушка, яка контролює рівень стресу, і спеціальна маска, яка захищає від забруднення. А ще — багато девайсів, в актуальність яких поки що складно вірити, але рано чи пізно вони можуть себе виправдати.

ColdFusion

1 723 140 підписників. За словами самого автора каналу, тут можна «спостерігати за тим, що відбувається у крайній точках нашого всесвіту, не виходячи з дому». Блогер висвітлює маловідомі факти про технологічні компанії (такі як Samsung, Apple, Tesla), цікаві історії про акул технобізнесу і новини про розвиток робототехніки.

Артур Шарифов

960 903 пілписників. Автор каналу не фокусується на вузькій тематиці і знімає різноманітні відео на пізнавальні теми. Тут можна дізнатися і математичні лайфхаки та пояснення, і логічні задачі, і роздуми з приводу технологічного майбутнього. Артур пояснює складні теми, парадокси та рішення простими словами, тому інформація легко сприймається та запам’ятовується. Крім цього, за допомогою відео він допомагає учням готуватися до ЕГЭ І ОГЭ (російських аналогів ЗНО та ДПА).

MobileReviewCom

361 129 підписників. Мабуть, один із найавторитетніших каналів про технології на просторах України та Росії. Крім стандартних оглядів техніки, на каналі можна знайти також відео з лайфхаками, інструкціями, презентаціями гаджетів та інтерв’ю.

UADROID

8 044 підписника. У більшості команда каналу розповідає про все, що зв’язано з андроїдівською платформою. Оглядають гаджети, ігри, програмне забезпечення для Android, діляться власними спостереженнями і дають поради щодо покупки техніки. Їх ролики активні і нескладні для сприйняття, тому можна сміливо заглиблюватися у світ андроїд-гіків:)

HotLine

145 544 підписника. Канал — український. Його автори намагаються якомога ширше охопити вітчизняний ринок теххніки і детально розповідають про всі гаджети, які потрапляють їм до рук. Якщо ти плануєш купити щось із технологічних новинок, але хочеш дізнатися про неї все — ймовірно, необхідну інфу можна знайти на каналі.

TechnoPark

13 773 підписники. Це — канал української телевізійної програми, тож подача матеріалу відрізняється від тої, що можна знайти на більшості технологічних платформ. Автори орієнтуються на масового глядача, який не особливо розбирається в технологіях. Ролики є українською, російською, англійською і навіть німецькою мовами. На каналі можна дізнатися все про 3G в Україні, вітчизняні бренди техніки та відеоогляди новинок.

ТАКЖЕ ЧИТАЙТЕ To-watch-list: 10 фильмов о будущем планеты

 

Подписывайтесь на нас в Facebook!

Написать комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.