Спецпроект

10 навичок, які визначатимуть професіоналізм у майбутньому – звіт Forbes


Четверта промислова революція змінить наше життя та ринок праці. Зміни є незворотніми, тому єдиний вихід залишатися у тренді та відповідати вимогам ринку – адаптуватися і зайнятися підготовкою до майбутнього вже зараз. Як повідомляє звіт Future of Jobs (від англ. – Майбутнє роботи), вже через 5 років більше ніж третина професійних навичок та вмінь, які ми вважаємо сьогодні важливими, зміняться. Технології, що стрімко розвиваються, змусять людей розділяти робочі місця з роботами та штучним інтелектом. Forbes проаналізував, як виглядає сучасний ринок праці і яким він буде у майбутньому. А також, які професійні навички будуть незамінними через кілька років. Ми ділимося з вами результатами дослідження, «10 навичок профі майбутнього (у будь-якій сфері)»:

Креативність

У майбутньому людям важливо буде розвивати креативні навички, щоб використовувати весь потенціал інновацій, нових продуктів і методів роботи. Поки що роботи не можуть змагатися з людьми у креативі та генеруванні свіжих ідей. Робота майбутнього буде вимагати нового способу мислення, а людська креативність буде ключем до цього. Креативна людина має здатність придумувати нові ідеї, відхилятись від традиційних схем мислення, швидко вирішувати проблемні ситуації. Креативність тісно пов’язана з дизайн-мисленням: усі ми на роботі повинні вирішувати певні завдання. Людина з нерозвинутою креативністю вирішуватиме їх у найбільш очевидний спосіб, залишаючи інші варіанти поза розглядом. Проте найочевидніший спосіб не завжди є найефективнішим, тож креативна людина «накидує» багато варіантів рішень, а потім вибирає з них найкращий.

Емоційний інтелект

Людська здатність контролювати, виражати власні емоції і управляти ними описує рівень емоційної грамотності. Емпатія та вміння працювати у команді характеризують людину з високим рівнем емоційного інтелекту. Машина не може замінити людську здатність знаходити спільну мову з іншими і відчувати ментальний зв’язок, тому люди з високим рівнем емоційного інтелекту завжди будуть потрібними на ринку праці.

Критичне мислення

Людина, яка володіє навичками критичного мислення, завжди зможе пропонувати інноваційні рішення та ідеї, вирішувати складні проблеми за допомогою логічних аргументів. Для того, щоб розвивати критичне мислення, варто фільтрувати потік інформації з різних ресурсів. Люди з розвинутими аналітичними здібностями радше покладатимуться на логіку, аніж на емоції, шукаючи вирішення. По суті, критичне мислення — це вміння визначати, коли, де і яка інформація нам знадобиться. Це система суджень, яка застосовується для аналізу явищ і подій, з подальшим формулюванням власних висновків.

Постійне навчання

Кожна людина у майбутньому повинна бути готовою активно навчатися та змінюватися. Якщо у неї мозок «запрограмований» на прогрес, людина розуміє, що будь-які навички можна розвивати, щоб досягти кращих результатів. Такі люди краще пристосовуються до нової обстановки, приймають виклики та вчаться на своїх помилках.

Вміння приймати рішення

Процес прийняття рішень у майбутньому стане лише складнішим. Машини можуть обробляти дані і видавати результати, які людина просто не могла б вирахувати. Тому приймаючи певне рішення, люди повинні будуть враховувати, як воно може вплинути на дотичні сфери, команду чи, навіть, суспільну мораль. Вміння приймати рішення тісно зв’язане з відповідальністю: воно означає відсутність страху брати на себе відповідальність і бути готовим до наслідків.

Комунікаційні навички

Здатність обмінюватись інформацією з іншими людьми та знаходити розуміння з ними буде невід’ємною частиною корпоративної культури Четвертої промислової революції. Це означає, що люди повинні вчитися як налагоджувати зв’язки з іншими, щоб вміти завжди підібрати відповідні слова, тон та навіть мову тіла.

Лідерські здібності

lead us barack obama GIF by Obama

Скоро надзвичайно важливим стане вміння надихати команду та допомагати людям ставати їх кращими версіями. Спеціалісти вважають, що все більше людей почнуть брати на себе відповідальність за складні групові проекти, не відчуваючи при цього дискомфорту. Лідерство — вміння мотивувати інших людей, доносити до них своє бачення, розкривати їхній та власний потенціал. Саме лідер встановлює стандарти і керує «творчим кліматом», формуючи атмосферу взаємної поваги і командні цінності.

Толерантність

Робота є частиною нашого світу, який постійно розвивається і змінюється. Сьогодні для людей важливо володіти навичками розуміння та поваги до будь-яких відмінностей: расових, культурних, мовних, вікових тощо. Важливо вміти пристосовуватися до навколишніх умов та сприймати точку зору людей, які інакше дивляться на світ. Це не лише допоможе налагодити контакт з командою, а й може покращити якість товарів чи послуг, які надає компанія.

Вміння користуватись технологіями

Віртуальна реальність, блокчейн, штучний інтелект — усе це продукти Четвертої промислової революції. Технології сьогодні всюди, тому кожна людина повинна почувати себе комфортно під час користування ними. На усіх рівнях працівники повинні шукати та обробляти інформацію, усвідомлюючи, як правильно себе з нею поводити, а це вимагає певних технічних навичок. Більше того, люди мають усвідомлювати, який вплив матимуть технології на розвиток відповідної сфери чи професії.

Готовність до змін

На робочих місцях все настільки швидко змінюється, що люди повинні бути жвавими і гнучкими аби встигати за усіма змінами. Не лише мозок повинен швидко пристосовуватися до змін, але й самі люди повинні адаптуватися до нових сетів навичок, очікувань, моделей роботи. Четверта промислова революція повинна навчити людей розглядати зміни не як труднощі, а як можливості для росту та розвитку.

Час для розвитку певної навички до високого рівня впав з 30 до, в середньому, шести років. А це означає, що ми повинні почати працювати над розвитком здібностей, що зроблять нас професіоналами у майбутньому. Яку із навичок ти почнеш розвивати першою?

Подписывайтесь на нас в Facebook!

Написать комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.