Спецпроект

У кафе «Скворєчник» в Києві відкриють Green HUB — «свідомий» еко-коворкінг


Енергоефективність, постійний розвиток, органіка — все це стало синонімами сучасного лайфстайлу. Світ розвивається і заохочує нас свідомо ставитися до всього оточуючого. Виявляється, так можна не лише жити, а й працювати. Користь стала невід’ємним елементом нашого життя, але ми також намагаємося поєднати корисне з приємним. Саме для цього з’являються такі ініціативи, як Green HUB — перший «свідомий» коворкінг на природі.

Як з’явилася ідея Green HUBу

З 2015 року у Києві працює вегетаріанське безалкогольне кафе «Скворєчник», яке було створене молодою парою. За 4 роки їм вдалося розвинути невеличке сімейний заклад до великого міського екопростору. Але і на цьому амбіції не зупинилися. Тепер пара запускає Green HUB — кафе, яке водночас буде майданчиком для розвитку особистості. Обмірковуючи проект, засновники усвідомлювали найбільші проблеми сучасного мешканця мегаполісу: постійний стрес, неправильне харчування, забруднене повітря, надмірне споживання. Від цього всього необхідно відпочивати, це все необхідно змінювати і на все це можна впливати, перш за все, власним прикладом. Так пара сформувала свою основну місію: зібрати під дахом Green HUBу людей, які працюють у сфері екології або цікавляться нею, які прагнуть жити у світі постійного розвитку та позитивних змін. Якщо мешканці міста будуть здоровішими і щасливішими, то і саме місто згодом трансформується у комфортний та приємний простір для життя.

Що буде у Green HUBі

Тут відвідувачі зможуть знайти ідеальне місце для роботи влітку: не буде стін та задушливого приміщення, всі зможуть працювати на свіжому повітрі біля Дніпра. У будні дні Хаб функціонуватиме як коворкінг зі швидкісним інтернетом та зручними місцями для роботи. Можна буде працювати над проектом, наприклад, а у перерві купатися, займатися йогою чи обідати у вегетаріанському кафе. Організатори вважають, що така атмосфера допоможе не лише розслабитися, а й також  налаштуватися на позитивний робочий стан та підвищить працездатність. Крім цього, у Хабі буде дитяча зона, де діти бавитимуться, доки батьки працюють. Для роботи у коворкінгу можна буде придбати абонемент (погодинний, денний, місячний).

У Хабі можна буде проводити також освітні заходи. Кожного дня, після завершення роботи коворкінгу, відвідувачі зможуть приходити на лекції, тренінги чи майстер-класи на тему екології, розвитку особистості, свідомого споживання, здорового харчування, соціального підприємництва.

Крім цього,  тут буде і майданчик для колаборації екологічних та освітніх ініціатив, громадських організацій, інноваційних проектів чи соціальних стартапів. Кожен охочий зможе провести тут захід чи конференцію.

Green HUB розташується на острові Гідропарк у Києві і стане серцем екопростору «Скворєчник».

Крім всього перерахованого, тут також є платформа для занять спортом, концертний майданчик і навіть кінотеатр «під відкритим небом». 80% заходів, які відбуватимуться у Хабі, будуть платними — отримані кошти будуть  витрачатися на забезпечення життєдіяльності простору. Інші 20% заходу можна буде відвідати безкоштовно або ж за добровільний внесок на розвиток корисних ініціатив.

На території Хабу існують правила: тут не палять та не вживають алкоголь. Натомість, є вегетеріанське меню з великим вибором їжі та напоїв. У просторі є навіть будиночки на деревах, давня мрія кожної дитини. У них також можна відпочивати, обідати або працювати.

Чому Green HUB — еко

Засновники Хабу відповідально ставляться до довкілля, і цей проект — яскравий цьому доказ. Для того, щоб мінімізувати екологічну шкоду, простір дотримуватиметься принципу zero waste. Тут сортують сміття,  використовують багаторазові предмети і користуються меблями повторного вжитку або з перероблених матеріалів. У планах — перейти на відновлювальні джерела енергії, а частину доходу інвестувати у громадські ініціативи та стартапи, які допомагають Києву покращити екологічну ситуацію. Команда підтримує напрям соціального інвестування в Україні, тому охоче запрошує до співпраці соціально-відповідальні бізнеси, громадські організації, соціальні підприємства чи просто небайдужих до стану навколишнього середовища.

Подписывайтесь на нас в Facebook!

Написать комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.