Спецпроект

Українська команда посіла перше місце в європейській олімпіаді з математики для дівчат


Прес-служба Міністерства освіти і науки України повідомила, що українська команда перемогла на міжнародній олімпіаді з математики для дівчат.

Змагання та переможці

Відбувся командний залік VIII Європейської олімпіади з математики для дівчат, яку вперше приймала Україна.

На проведення заходу уряд виділив 5 млн 600 тисяч гривень. Команди приїхали з 49 країн — крім європейців, позмагатися приїхала молодь зі США, Австралії, Японії, Індії, Південної Кореї, Чилі, Бразилії, Саудівської Аравії, Еквадору, Мексики, Перу тощо. Загалом в олімпіаді брали участь 200 дівчат.

За сім років проведення олімпіади учасниці з України вже вчетверте  стали найкращою командою за сумарною кількістю балів.

Не зважаючи на те, что найбільшу кількість сумарних балів набрали учасниці зі США (125 балів), але, завдяки тому, що американська команда брала участь  в олімпіаді поза конкурсом, першість дісталася команді з України, хоча за сумою балів наші дівчата посіли другу сходинку (115 балів).

А ще одна українська команда виборола три бронзові медалі та спеціальну відзнаку.

Друге та третє призові місця  посіли Польща (110 балів) та Болгарія (105 балів).

В особистій першості перемогла Єлена Іванчич, учасниця із Сербії — їй вдалося розв’язати завдання із найвищим результатом.

Написання робіт тривало два дні, 9 та 10 квітня. Щодня учасниці вирішували по три задачі. За кожну з них вони могли отримати від 0 до 7 балів. Оцінювалася не лише правильність, а й оригінальність рішень

Лілія Гриневич нагороджує призерок VIII Європейської олімпіади з математики для дівчат (EGMO-2019)

Опубліковано Міністерство освіти і науки України Пʼятниця, 12 квітня 2019 р.

Українські команди

Переможцями стали учениці 11-их класів Катерина Горох, Карина Нечипорук, Влада Петрусенко та Олеся Білик — вони отримали три золоті  та одну бронзову медалі.

А інша команда виборола три бронзові медалі та спеціальну відзнаку (Аліса Баклан, Маргарита Баклан, Роксолана Іванчук та Ольга Жур).

Подписывайтесь на нас в Facebook!

Написать комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.