Спецпроект

Патрульна поліція, Happy Paw i Veteran Hub запустили благодійний фотопроект про безпритульних тварин, які знайшли сім’ю


На вулицях багато пухнастих, вірних, добрих і… безпритульних тварин, наших друзів. Благодійний фонд, який опікується  безпритульними котами і собаками Happy Paw разом із Veteran Hub, першим відкритим простором для ветеранів та громадських організацій, та Патрульною поліцією створили спільний проект. Організатори мають на меті заохотити людей брати тварин із притулків, розповідаючи історії щасливих власників своїх нових чотирилапих друзів.  

Гасло проекту #nothing_else_matters (більше нічого не має значення) — цитата із пісні групи Metallica. Це і відображає їх основний задум: вони вважаються, що у житті немає нічого важливішого, аніж знайти вірного друга. Проект прагне показати суспільству, що безпритульні тварини нічим не відрізняються від інших, і як круто взяти їх до себе у сім’ю.

Організації вирішили, що найкращий спосіб переконати у цьому інших – розказати історії щасливих власників. Вони поспілкувалися з абсолютно різними людьми, представниками різних професій, стилів життя та звичок, яких об’єднує одне: бажання дати безпритульним тваринам щасливу родину. Коли ти шукаєш друга ані порода тварини, ані її походження неважливі. І кожна жива істота заслуговує на шанс на нове життя.

 

 

Герої проекту

Музикант Олександр Ярмак, його дружина Анна та їх улюблениця Соня. У собаки дещо дивна звичка — вона обожнює рибу, тому господарі ласкаво називають її «Оселедець». Кілька років тому, взимку, Аня знайшла у коробці 10 крихітних цуценят. Вона одразу відвезла їх до ветеринарної клініки і одразу почали думати, де знайти домівку для кожного із них. З часом 9 цуциків переїхали до нових господарів, а Соня залишилась у них і стала повноцінним членом сім’ї. Соня швидко пристосувалась до змін: виявилось, вона ніколи не сидить на місці, тож парі довелося переїхати з квартири у будинок, аби у собаки було більше простору. Саша і Аня пояснюють, що походження собаки абсолютно не має для них значення — вони занадто сильно люблять тварин, щоб звертати увагу на такі дрібниці.

Світлина від Happy Paw.

Ветеран АТО Юрій та його собака Інді. Юрій погоджується із твердженням про те, що справжніх друзів не купують. Колись він знайшов Інді разом з іншими цуценятами під мостом і з того часу швидка, непосидюча і кумедна собака щодня тішить свого господаря. Юра вже має досвід спілкування з безпритульними собаками, раніше їздив у притулки та допомагав їм, тож розуміє — порода не впливає на любов до тварини. Інді гризе речі вдома і літає по кімнатам, але це не заважає Юрі любити її ще сильніше.

Беріть собак з вулиці, адже вони будуть вас любити так сильно, як ніхто інший і ви обов’язково станете найкращими друзями

Світлина від Happy Paw.

Поліцейська Аня та її пес Кокос. Жінка фактично врятувала собаку від чуми, тож після такої страшної хвороби не змогла віддати його іншому господарю. Вона впевнена — навіть попри такі труднощі друг повинен залишатися другом. Аня зазначає, що навіть якщо хтось хоче взяти породисту собаку, можна також звертатися до притулку — і такі жителі там є. Вона наголошує на тому, що люди повинні відповідально ставитися до свого рішення, адже від цього залежить не лише їхнє майбутнє життя, а й тварини. Для цього головне — читати пізнавальну літературу і любити тварину незважаючи ні на що.

Як долучитися до проекту

Організатори впевнені, що схожих історій насправді дуже багато. Тому вони пропонують кожному, хто взяв до себе безпритульну тварину, розповісти свою історію, позначивши її хештегом #nothing_else_matters. Найцікавіші з них будуть опубліковані у соцмережах організацій, а серед авторів розіграють фотосесію у фотографа-анімаліста Ellina Balioz.

 

Подписывайтесь на нас в Facebook!

Написать комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.