Спецпроект

Як 5 великих мегаполісів боряться із заторами та брудним повітрям (успішні кейси)


У різних частинах світу уряди заохочують людей відмовлятися від машин і переходити на альтернативні засоби пересування, а також строго обмежують місця, де особливо шкідливий для екології транспорт може їздити. Основна причина таких змін — забруднення повітря, яке, як повідомляє Fast Company, вбиває більше людей, ніж куріння. Більше того, багато міст розглядають проблему з демографічної точки зору: у деяких з них скоро просто не вистачатиме місця, щоб вмістити усіх жителів зі своїм транспортом на дорогах. Чим менше людей їздять на своїх машинах, тим менше заторів на дорогах, а це ще й інфраструктурне рішення. Ось міста, які роблять найвпевненіші кроки у майбутнє життя без машин.

Осло, Норвегія

До 2019 року міська рада планувала повністю заборонити в’їзд машин до міста, а до 2025 заборона мала би поширитися на всю країну. Наразі у центральній частині міста всі автопарковки замінили на сквери і велодоріжки. Крім цього, установили зарядні станції для електрокарів і більше автопарковок для людей з обмеженими можливостями. Основною метою міста є зменшити кількість шкідливих викидів, водночас економно використовувати обмежений громадський простір.

Ханна Маркусен, віце-мер Осло з розвитку міста:

Такі міста, як наше, протягом десятків років будувалися для машин. Настав час змінити це

Лондон, Англія

За останні кілька десятиліть населення столиці зросло приблизно на 100 000, але міська рада старається докладати зусиль, аби транспорту при цьому не збільшилось. Для боротьби з забрудненням повітря посадовці розробили план, який звільнить близько половину міста від машин, або принаймні пріоритетною для пересування пішоходів. У тих місцях, де транспорт дозволять, буде встановлено швидкісний ліміт: 15 миль на годину. Також планують установити безпечні велодоріжки на найважливіших вулицях міста. Ще у 2003, якщо водії в’їжджали до центральної частини Лондона у час-пік, то мали платити плату за в’їзд. Цієї весни міська рада планує розробити транспортну стратегію до кінця.

Сеул, Південна Корея

У 2017 міська рада перетворила міст-трасу у величезну пішохідну доріжку, якою за рік скористалися близько 10 млн людей. Це повпливало на розвиток бізнесу — продажі у різних сферах збільшилися на 42%. Цього року місто планує трансформувати ще більше вулиць і трас у пішохідні зони, а на найбільш активних вулицях встановити велосипедні доріжки. Крім цього, у місті планують запустити електричні автобуси, яких до 2025 року має стати 3000. Разом з цим місто удосконалює автобусні маршрути, щоб заохочувати людей відмовлятися від приватного транспорту. У Сеулі також діє система рейтингу, яка забороняє в’їзд до центру міста найбільш шкідливому транспорту. До 2020 року міська рада планує дозволяти в’їзд лише електрокарам.

Мадрид, Іспанія

У листопаді 2018 року міська рада почала впроваджувати широкомасштабні обмеження, спрямовані на боротьбу з забрудненням повітря і трафіком. Наразі переважно електрокари їздять по вулицях, але існують обмеження: люди можуть їздити на звичайних машинах по своїх районах, а водії з обмеженими можливостями і екстрені служби все ще користуються своїм звичним транспортом. У Мадриді є зона з низьким рівнем викидів, яку називають «легенями міста в центрі столиці». У кінці 2018 року іспанський уряд заборонив усім машинам, крім тих, що з нульовим рівнем викидів, їздити у центральних частинах великих міст.

Пекін, Китай

Для того, щоб зменшити забруднення повітря, міська рада закрила машинам-нерезидентам виїзд на 23 найбільші вулиці Пекіну. Якщо водіїв усе ж таки пускають, то звертають увагу на їхній номерний знак: в залежності від останніх цифр, їм буде заборонено їздити у певний день кожного тижня. За порушення постанови водії сплачують штраф (за кожні дві години пересування). Досить дорогі автопарковки теж певним чином впливають на рішення жителів відмовитися від приватного транспорту.

 

Подписывайтесь на нас в Facebook!

Написать комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.