Спецпроект

Стартапи, які ініціювала міська влада. Кейс LvivCityHelper та MyCity


Для розвитку міст та впровадження інновацій на локальних рівнях важливо, аби ініціатива йшла не лише від приватних осіб, але й стейкхолдерів — муніципалітетів. Другим важливим фактором є взаємодія міської влади із ІТ та громадським сектором.

Наразі в Україні для такої взаємодії є гарний потенціал. По-перше децентралізація, яка дала більше свободи містам та громадам у розподілені коштів. По-друге, розвиток сфери відкритих даних – ефективного інструменту для створення корисних сервісів для вирішення проблем міської інфраструктури.

У рамках спецпроекту ImpactLab із 1991 Open Data Incubator  розпитали у двох команд-вихідців з міських рад про те, як стати генератором ідей “зсередини” та долучати міську владу до впровадження інновацій. Про що важливо пам’ятати на етапі запуску проекту і які проблеми громади можна вирішити за допомогою відкритих даних.  

LvivCityHelperBot

Чим займається команда

LvivCityHelper Bot – це швидкий, легкий та зрозумілий доступ до публічної інформації міста 24/7 . Користувачам не потрібно встановлювати нових додатків чи проводити справжні розслідування на багаторівневих веб-ресурсах, щоб отримати відповідь на своє запитання.

Завдяки сервісу мешканці, наприклад,  можуть дізнатися про ремонтні роботи у місті, на які були виділені бюджетні  кошти чи довідатись про організації, на які покладено функції обслуговування житлового будинку. Одним з останніх оновлень є функція відслідковування місця розташування конкретного міського громадського транспорту в реальному часі.

В такий спосіб Львівська міська рада взаємодіє із мешканцями у зручному для останніх форматі. Уже зараз чатботом @LvivCityHelper можна скористатись у Telergam та Messenger.

Для роботи чатботу використовуються набори даних, які надає команда сектор відкритих даних ЛКП «Міський центр інформаційних технологій».

Як виникла ідея і що мотивувало на створення LvivCityHelper

Проект у 2018 році заснувала команда «Відкритих даних Львова», а безпосередньо ідеї LvivCityHelper вже більше як рік. Вона формувалася поступово як відповідь на ряд викликів.

По-перше  — необхідність оптимізації та автоматизації частини робочих процесів для розпорядників даних та розвантаження гарячої лінії міста. Більшість запитів, які надходили на гарячу лінію міста, були достатньо однотипні. От ми і подумали, що частину з них мешканці не надсилали б, якщо б могли отримати відповідь швидше та знали, де її шукати.

По-друге  —  бажання популяризації використання open data для вирішення потреб мешканців міста. Ми мріяли створити локальний продукт, який буде спрощувати доступ мешканців та гостей Львова до публічної інформації. Віримо, що в Україні треба розвивати більше проектів, які використовують не лише загальнонаціональні набори даних, а дані окремого населеного пункту.

Наші personal why та big dream у тому, щоб отримати відповідь від міської ради було так само легко і швидко, як від колеги чи сусіда.

Чому саме чатбот

Не секрет, що далеко не всі мешканці розуміються, наприклад, на Excel, щоб користуватися Порталом відкритих даних. І тим більше — не розбираються у всіх тонкощах роботи, процесів та документів міської ради та її структурних підрозділів (і чи повинні?).

Більш того, з власного досвіду та фідбеку фокус-груп ми розуміли, що потенційних користувачів складно заохотити встановити ще один застосунок, який до того ж буде ресурсозатратним. У такій ситуації чатбот є ідеальним зручним рішенням.

Комунікація у вигляді обміну повідомленнями створює враження реального спілкування мешканців з представниками міської ради. Безумовно, чатбот не замінить живої комунікації між мешканцями та посадовцями і ніхто не заборонить мешканцям звертатись до цих служб і надалі. Проте, в таких випадках чатбот також допомагає й самим посадовцям швидко отримати інформацію, а не звертатись кожного разу до розпорядників інформації. Так вони економлять і свій час, і не змушують мешканців очікувати на цю інформацію.

Не випадковою є і назва проекту, адже фраза «Чим я можу Вам допомогти?» є чи не першою, що чують мешканці від службовців муніципалітету, коли телефонують чи приходять особисто. Це є вже усталеним стандартом спілкування службовців з мешканцями, а чатбот є органічним його продовженням за допомогою сучасних технологій, що спрощує щоденну роботу працівників міської ради та допомагає мешканцям швидко отримувати відповіді на їхні запитання.

Чому міста мають ініціювати інновації

Муніципалітети можуть і повинні ініціювати інновації, адже їхньою основною функцією є забезпечення високої якості та комфорту проживання у місті, і вона можлива через управління, яке можна назвати good або smart governance. Адже вони володіють інформацією не лише про ті соціальні проблеми, які є у місті, але й усвідомлюють особливості, а інколи й обмеження, які у них є (управлінські, процедурні, фінансові тощо).

Тут важливо не лише придумувати креативні рішення, але і враховувати потреби Органів місцевого самоврядування. Будь-яка інновація повинна не лише забезпечувати потреби кінцевого користувача, а й спрощувати роботи міським службам, і в жодному випадку не додавати її.

Що ви порадите людям, які хочуть створити стартап

Якщо плануєте працювати з міською радою, детально проаналізуйте та зрозумійте специфіку її різноманітних внутрішніх процесів. Навіть якщо ви достатньо з ними ознайомлені, це навряд чи позбавить вас від сюрпризів.

По-друге, важливо зрозуміти, яку власну проблему ви хочете вирішити і перейнятись нею. Якщо проблема, яку ви хочете вирішити завдяки реалізації ідеї проекту, не торкається особисто вас — вам складно буде її відчути, зрозуміти її причини, а відповідно і знати ефективні шляхи її вирішення.

Потрібно також бути готовим просувати власний проект будь-де, будь-коли, будь-кому. При розвитку власного проекту потрібно враховувати кращі світові практики того, що уже було зроблено раніше, проте пам’ятати про особливості українського контексту та розуміти, що не все можна легко аплікувати в наших реаліях.

Ще одна важлива порада – об’єктивно оцінювати ресурси команди, тривалість виконання тих чи інших процесів та не вдаватись в юнацький максималізм за принципом «ми встигнемо зробити все до ранку».

MyCity

Ідея MyCity

Команда проекту на власному досвіді стикнулася з проблемою інформування населення про послуги та сервіси — місцеві та державні органи влади створюють їх, але не спрощують до них доступ в електронному вигляді.

Тому ми і захотіли створити веб-ресурс, який об’єднав би всі необхідні для мешканців міста сервіси та послуги на основі відкритих даних в єдину мультиплатформу.

MyCity має стати єдиним інформаційним простором, де мешканці міста можуть отримувати дані місцевого самоврядування, інформацію про діяльність підприємств, підтримувати зв’язок з громадою міста, реєструватися в електронних чергах, подавати звернення та відстежувати відповіді на них.

Ми впевнені, що у процесах розвитку міста мають бути залучені громадські, приватні та колективні суб’єкти. Окрім того, дані та сервіси, які зазвичай зберігаються в різних громадських організаціях, повинні бути переведені на практичні рішення, які допомагають громадянам.

Такий комплексний підхід формує нові можливості для розвитку інновацій, які дадуть поштовх до економічного та соціального розвитку громади через більшу залученість мешканців до вирішення своїх повсякденних питань. Пришвидшить прийняття рішень та підвищить комфорт проживання у місті, розширить бізнес-можливості.

Історія проекту

Проект заснували у Хмельницькому у 2017 році. З ідеєю ми подалися на Open Data Challenge 2018, пройшли на інкубаційну програму і почали роботу над розробкою MVP — формували та опрацьовували необхідні бази даних та матеріали, працювали над бізнес-планом проекту. Хоч ми і не увійшли до числа переможців, після завершення програми продовжили роботу над поступовим розвитком ресурсу та активно займаємось пошуком необхідних інвестицій для реалізації повномасштабного рішення.

Чому муніципалітети мають бути активно задіяні у впровадженні інновацій:

  • вони є кінцевими користувачами, можуть допомогти визначити всі потреби та забезпечити постійний зв’язок з конкретними бенефіціарами
  • працівники місцевих рад знають місто і його особливості, можуть долучити місцевих активістів та фахівців
  • муніципалітети можуть швидше зібрати корисну інформацію та знайти доступ до неї
  • працівники «на місцях» можуть проштовхнути інновацію та сприяти її розвитку.

Порада людям, які планують запускати свій стартап та брати участь у Open Data Challenge

Порада перша  — чітке розуміння потреб кінцевих користувачів. Це перший крок до для створення комплексних рішень Smart City. Занадто часто інновації створюються без запиту кінцевих користувачів, і тому може виникнути проблема – нерелевантність рішення, невикористаний продукт і демотивація команди. Залучення тих, хто «на місці» на ранній стадії розробки та оцінки може мати вирішальне значення для забезпечення успішного інноваційного рішення.

Порада друга — якщо у вас складний проект, краще та легше його розбити на кілька частин.

Тепер ви знаєте, як шукати та знаходити підтримку муніципалітетів та громади. На що звернути увагу перш ніж створювати власний проект. До речі, якщо маєте ідею, як застосувати відкриті дані на благо громадськості – подавайтеся. Дедлайн 1 квітня, залишились лічені дні.

Open Data Challenge — це міжнародний формат конкурсу для проектів на основі відкритих даних, створений Open Data Institute, провідною міжнародною інституцією, що займається пропагуванням відкритих даних у світі. Open Data Challenge вперше стартував в Україні у 2017 році. Конкурс проводиться в рамках проекту міжнародної технічної допомоги “Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS”, за підтримки Державного агентства з питань електронного урядування України та в партнерстві з Фондом Східна Європа, 1991 Open Data Incubator.
Проект TAPAS реалізується Фондом «Євразія» та фінансується Урядом США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та за фінансової підтримки уряду Великобританії (UK aid).

 

Подписывайтесь на нас в Facebook!

Написать комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.