Спецпроект

Forever young: вчені виявили, що чорний шоколад запобігає старінню


Футуристичні передбачення вчених щодо безсмертя здаються досить привабливими. Але поки що хотілося б принаймні збільшити тривалість життя. Ну а якщо хотіти чогось зовсім реалістичного, то хоча б не так швидко старіти! Як при сучасному рівні життя, розвитку технологій і кліматичних умовах зберегти молодість якомога довше? Науковці стверджують, що один з варіантів — їсти шоколад. Хм, якщо це дійсно так, то, може, можна повторити історію Бенджаміна Баттона? 🙂 Звичайно, це вже з області фантастики. Але те, що шоколад може в якійсь мірі захистити людину від передчасного старіння, — цілковита правда.

Чому ми старіємо

У сучасних наукових колах вже давно відомо, одна з причин старіння — окислювальний стрес. Простими словами, це означає, що в організмі занадто багато вільних радикалів (молекул без одного електрона). А старіння — це наслідок накопичення пошкоджень всередині клітин, що викликаються вільними радикалами. Окислювальний стрес можна пом’якшити антиоксидантами, найважливішими поживними речовинами. Крім цього, серед інших причин старіння — те, що з віком в організмі з’являються маленькі травми і гени просто «зношуються». З плином часу певні види білка знижують активність основного гену, який відповідає за процес старіння.

shocked macaulay culkin GIF

Що продовжує молодість

Група вчених з США та Німеччини виявила, що в шоколаді містяться гідрохінони — речовини, які при взаємодії з цинком запобігають окислювальному стресу та сповільнюють процес старіння. Керівник експерименту, професор біохімії Іванна Іванові-Бурмазові, пояснює:

Цинк активує гідрохінонові групи, які містяться в рослинних поліфенолах. У результаті молекула знешкоджує супероксид, який відноситься до радикалів. Супероксиди провокують окислювальний стрес, який пошкоджує білки, ліпіди та ДНК.

Гідрохінони також містяться у вині та каві. Непоганий початок, правда?

Більше того, перші видимі ознаки старіння відображаються в нас на шкірі. Неправильне засмагання, а точніше, негативний вплив ультрафіолету, піддає шкіру серйозним випробуванням і пришвидшує процес її висушування. Знову ж таки нещодавні дослідження довели, що чорний шоколад допомагає захищати шкіру від шкідливого впливу УФ-променів.

Какао-боби, з яких виготовляють шоколад, мають високі антиоксидантні властивості. У них вища, ніж в інших продуктах, концентрація антиоксидних флавоноїдів — речовин, які знижують запалення шкіри, спричинене УФ-випромінюванням. А ще, якщо регулярно їсти темний шоколад, можна стимулювати циркуляцію крові, що дозволяє шкірі залишатися пружною. Це запобігає появі зморшок, тобто дозволяє людині виглядати молодшою.

Результат пошуку зображень за запитом

Що ще з’їсти, щоб не старіти

На жаль, не всі види шоколаду запобігають старінню — при процесі переробки молочного і білого шоколаду втрачаються майже всі корисні якості. Нічого, зате гіркий шоколад навіть вишуканіше смакує. А ще він буває з дуже незвичайними смаками — наприклад, шоколад з перцем чилі можна спробувати принаймні заради експерименту.

Крім шоколаду, варто додати в свій раціон рибу (вона багата на омега-3, що запобігає хворобам серця), шпинат (захищає від ультрафіолету і покращує імунну систему), горіхи (ресурс протеїну), цільнозернові крупи (хороший абсорбент і антиоксидант) і авокадо (знижує рівень холестеролу і покращує пружність шкіри). Усі ці продукти надзвичайно корисні для імунітету людини, роблять організм стійкішим до захворювань і запобігають передчасному старінню.

classic film chocolate GIF

Чому це стосується тебе

Аргумент 1. Майже всі ми вживаємо шоколад.

Аргумент 2. Ну хто з нас не мріяв бути forever young?

Аргумент 3. Наука на службі в людини. Важливо дізнаватися про дослідження, які змінюють наше життя на краще, і використовувати їх у повсякденному житті. І це історія про кожного з нас, бо який сенс у найновітніших технологіях, якщо про них ніхто не знає? І сьогодні це шоколад як ліки від старіння, а завтра – вічне життя чи ліки від СНІДу.

Science runs the world 😉

 

Подписывайтесь на нас в Facebook!

Написать комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.