Спецпроект

Як VR змінює HR


Усе більше й більше компаній користуються технологією віртуальної реальності для набору та навчання персоналу.  Такі інновації відкривають нові можливості для роботодавців і найманих працівників, а ще сприяють почуттю емпатії в колективі.

Результат пошуку зображень за запитом

Що таке VR

VR — це штучне віртуальне середовище, яке замінює реальний світ і за допомогою технологій «переносить» людину в іншу реальність. Мозок сприймає звуки і зображення, заглиблюючись у цифровий світ. VR використовують для різних сфер — від звичайної ігрової індустрії до розв’язання соціальних проблем. Тепер стало популярним застосовувати віртуальну реальність і під час прийому на роботу.

Як VR реформує відділи кадрів

CNN Business розповідає про одну з перших компаній, яка підтримала інновацію: німецька залізнична компанія Deutsche Bahn почала впроваджувати VR-технології в роботу ще 4 роки тому. Вони планували заохотити подання резюме і дати можливість потенційним працівникам відчути на собі справжню атмосферу роботи. Для цього апліканти надягали VR-окуляри і «заглиблювалися» в офісні реалії, повідомляє Кірстен Вагнер, начальниця відділу пошуку талантів.

VR дозволяє компаніям вибирати тільки найкращих кандидатів на посади. Ізраїльська технологічна компанія Actiview розробила платформу для підбору персоналу, яка використовує інтерфейс VR, щоб оцінювати кандидатів. Технологія також дозволяє роботодавцям пропонувати кандидатам віртуальний тур по офісу. Серед інших можливостей ─ віртуальна зустріч з директором компанії. Використовуючи платформу Actiview, кандидати беруть участь у головоломці. Рой Елішков, віце-президент стратегічного та бізнес-розвитку компанії, пояснює:

VR-симуляція дає нам можливість контролювати, що користувач бачить, чує чи відчуває. Ми спостерігаємо за його поведінкою і можемо збирати відповідні дані. Ми звертаємо увагу на підхід до деталей: наскільки важливим є простір, чи є людина цілеспрямованою, чи правильно вирішує головоломки.

Результат пошуку зображень за запитом

Як VR змінює процес навчання в компаніях

VR дозволяє по-іншому розробити систему тренінгів. Наприклад, британська армія нещодавно привідкрила завісу над своєю пілотною програмою, яка використовуватиме VR для тренування солдатів. А мережа вуличного харчування KFC з 2017 року застосовує VR-гру, що пояснює працівникам, як правильно готувати смажену курку.

І хоча поки що застосування VR-технологій для підбору та навчання персоналу не стало мейнстрімом, спеціалісти впевнені, що саме так станеться в майбутньому.

VR дозволяє користувачам заглибитись у досвід, який може стати дійсно корисним з точки зору професійних навичок. Це вагомий аргумент, оскільки створити такі тренувальні сценарії в реальному світі досить складно.

Джеремі Далтон, голова технологій віртуальної реальності в консалтинговій фірмі PwC UK, також зазначає, що VR дозволяє досліджувати робочі сценарії й усвідомлювати вплив своїх рішень і дій. Тобто технологія виступає ефективним інструментом практичної підготовки, дозволяючи людям діяти самостійно.

За словами Артуро Шварцберга, співзасновника компанії електронного навчання SweetRush, вдягання VR-гарнітури може допомогти налагодити емпатію. Так, кожен може відчути, як це ─ пересуватися в кріслі-каталці або виконувати чиюсь роботу, про яку людина раніше не задумувалась. SweetRush співпрацював з Hilton для розробки VR-технологій. Завдяки їм офісний персонал зміг відчути, як це  ─  працювати в готельній сфері (від роботи на рецепції до послуг прибирання). Оскільки пілотний проект виявився успішним, його запровадили в себе шість корпоративних офісів Hilton по всьому світу.

Протягом процесу впровадження члени команди можуть «гуляти по готелю» і брати участь у виконанні різних операційних задач, як от організація послуг обслуговування номерів.

Вирішення проблеми гендерної нерівності на роботі

Результат пошуку зображень за запитом

Нове покоління технологічних компаній сьогодні розглядає інші інноваційні способи, як далі використовувати VR на робочих місцях. Наприклад, Vantage Point (маркетингова компанія) розробила тренувальну платформу на базі VR, що проводить тренінги, спрямовані на захист від сексуальних домагань у компаніях. Програма переносить користувача в деякі ситуації. Наприклад, на корпоратив, де стираються лінії між професійними й особистими поняттями, проте все ще вимагається відповідна реакція на певні дії та коментарі. VR дозволяє працівнику побачити мову тіла чи почути тон, який допомагає зануритися в контекст ситуації. Наприклад, чи буде певне зауваження втручанням в особистий простір іншої людини? Яким при цьому був тон співрозмовника? Чи не почувається хтось не в своїй тарілці?

Компанія також працює над розробкою VR-програми, яка допомагає жінкам розвивати навички переговорів, щоб зменшити гендерну різницю в оплаті праці. Так, можна буде «сидіти» за круглим столом і вести віртуальні переговори з директором компанії, практикувати розмовні та професійні навички. Для підтримання гендерної рівності така практика буде особливо важливою.

 

Подписывайтесь на нас в Facebook!

Написать комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.