Спецпроект

Тяжко хворі діти віртуально побували на грі Ліги чемпіонів


Часом спорт — це щось більше, ніж просто бізнес. Матч ⅛ фіналу Ліги чемпіонів (Ліон — Барселона) зібрав біля екранів і на стадіонах тисячі вболівальників. Проте мало хто знає, що перед матчем благодійні фонди Barça Foundation, OL Foundation і фонд Еріка Абідаля створили спільний соціальний проект, який дав змогу тяжко хворим дітям віртуально побувати на футбольному матчі.

Організації створили двох роботів на ім’я Поль. Працює все за простим принципом: на стадіоні розмістили екрани з веб-камерами. Таким чином діти могли бачити все, що відбувається навколо. Але суть навіть не в цьому — діти змогли поспілкуватися з футболістами. Гравці підходили до екранів, розмовляли і жартували з дітьми.

Цей матч мали змогу подивитися Джойс і Джибріль — діти, які зараз перебувають на лікуванні в лікарнях Ліону і Барселони відповідно. Ініціатором проекту був OL Foundation. Фонд «Ліону» створює подібні проекти з 2016 року. Уже більше 50 дітей подивилися матчі, тренування і навіть концерти. Ім’я для робота вибрали символічно — його назвали на честь першої дитини, яка змогла скористатися технологією. На жаль, хлопчик помер через кілька тижнів після участі в проекті.

Подписывайтесь на нас в Facebook!

Написать комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.