Спецпроект

Як підвищити продуктивність команди за допомогою роботів уже сьогодні


Останні роки більшість людей мали змогу чути про близьку перспективу роботизації, заміну людей на виробництві роботами і масову втрату робочих місць. Так, цілком реальною є перспектива, що через якихось 30 років помічником юриста у провідній компанії буде працювати робот, якому для правильного написання позовних заяв не доводилось зубрити теорію адміністративного права (зокрема, таку практику вже пропонує Сбербанк).

Україна не залишається осторонь останніх технологічних тенденцій і неспішно переймає досвід зарубіжних країн. Щоправда, поки що популярністю більше користується роботизація бізнес-процесів. Це поняття є дуже далеким від застосування «фізичних» роботів, саме яких люди звикли асоціювати з терміном «роботизація».

Як це розуміти?

Robotic process automation — актуальна технологія, що з’явилася на міжнародному технологічному просторі близько 20 років тому. Тоді спеціалісти пропонували світу такі інструменти автоматизації, як скрипти (програми, що автоматизують задачі) чи макроси (програмні об’єкти, які при обробці «розкриваються» в послідовність команд). Тим не менше роботизація процесів сьогодні — це не просто ребрендинг попередніх ідей, які «не вистрілили».  Тепер практика є більш інтригуючою і охоплює набагато більший спектр послуг.

Однак роботизована автоматизація не має  нічого спільного з металевим андроїдом з цифровим голосом. Це скоріше спеціальна технологія, яка допомагає працівникам позбутися офісної рутини. Коротше кажучи, RPA налаштовує взаємодію між корпоративними IT-системами.

Як це працює?

Спочатку RPA запускає на комп’ютері програми, які імітують дії, зазвичай виконувані офісним працівником. Таким чином, технологія може чистити спам на електронній пошті, оформлювати звіти, заповнювати численні електронні опитування та форми. По суті, цей процес виступає віртуальним користувачем, або ж ботом. Його переваги полягають у можливості виконувати рутинні завдання машинально, в рази швидше і чіткіше, ніж це змогла би зробити жива людина. RPA розташовують поруч з існуючою інфраструктурою, тобто ця технологія не змінює ІТ-ландшафт. Роботи виконують операції за розкладом або коли виникає певна подія. Щоб виконувати операції, вони працюють на рівні інтерфейсу, тобто з існуючими додатками.

Чому це потрібно?

Роботизація процесів має особливі переваги для бізнесу. Зокрема:

  • підвищення ефективності усіх діючих процесів;
  • полегшення контролю над робочою ситуацією;
  • надання працівникам можливості присвятити час важливішим завданням, аніж заповнення однотипних документів.

Перевага робота в очах компанії полягає також у тому, що він не прив’язаний до окремих функцій в організації. Тобто він замінює «універсального офісного солдата», який може переключатися з одного завдання на інше і при цьому не стомлюватися. Уявляєш, як цінували би на роботі машину, яка ще до сніданку розібрала банківські виписки, оновила всі внутрішні дані організації, а поки всі лише зібралися на ланч, вже обслугувала десятки клієнтів? Якщо офісний працівник вже поспішає покинути робоче місце, щоб встигнути на останній транспорт, то машина спокійно собі формує п’ятий звіт про продажі. Так от, така машина — це офісний робот-бот.

Хто цим керує?

Хоча офісний робот і відрізняється від звичайних кадрів ясністю і досконалістю, він усе ще не може дивитися на «співробітників» зверхньо. Аби технологія виявилась дійсно корисною, ботом повинна займатися людина, яка «пояснює» йому його обов’язки. Кваліфікований працівник має визначити перелік функцій для робота, пояснити програмі їхню послідовність, налаштувати оптимальний процес і слідкувати за можливими відхиленнями. Зазвичай процеси роботизації довіряють фахівцям з оптимізації, оскільки вони найкраще розбираються в системних процесах. Вони можуть отримати «замовлення» від представника бізнесу, а ІТ-спеціалісти працюють безпосередньо над впровадженням.

Як дізнатися, що він потрібен вашій компанії?

Очевидно, не всім сучасним компаніям необхідні офісні роботи. Невеликі креативні колективи, наприклад, самі чудово дають раду внутрішнім процесам. Зате великим корпораціям, які регулярно залучають співробітників до шаблонної роботи, варто подумати над впровадженням роботизації. Типові процедури та нескінченні звіряння цифр у стовпчиках сприяють професійному вигоранню і падінню зацікавленості в роботі. У такому випадку працівники будуть самі потайки мріяти про домашнього ручного робота, якого можна приносити на роботу і змушувати заповнювати звіт, поки директор не бачить.

Дійсно, продуктивності таких ботів можна лише позаздрити, хоча вони й суттєво полегшують роботу цілого штату. Багато хто хвилюється, що може втратити роботу (треба сказати, небезпідставно), адже роботизація тісно вплітається у звичні робітничі галузі. Але рано піднімати паніку і бігти шукати нове робоче місце — повного заміщення людей роботизація не гарантує. Зміна ролей — можливо. Треба пам’ятати, що ботами все ж повинні керувати живі люди, які можуть навчати їх, як дітей. Точніше, налаштовувати і контролювати «автоматизованих дітей» компанії.

 

Тэги:
Подписывайтесь на нас в Facebook!

Написать комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.