Спецпроект

7 звичок, якими ми несвідомо шкодимо планеті


Для того щоб рятувати природу, не обов’язково їхати волонтерити на край землі. Безумовно, ми маємо поважати роботу активістів, агротуризм чи глобальні проекти. Але при цьому не варто забувати, як багато можна зробити для екології, не покидаючи власного дому. Іноді люди навіть не підозрюють, як їхні звички негативно впливають на життя планети. Ми зібрали 7 способів, якими кожен із нас може нашкодити екології, не задумуючись про це.

Eco-friendly-продукти насправді не friendly

Купуючи органічні продукти, ми дійсно приносимо собі користь (вони без добавок, консервантів і шкідливої хімії). Тим не менше екології «здорові» продукти приносять набагато більше шкоди. Chalmers University of Technology провели дослідження і виявили, що органічні продукти, як правило, дають невеликий урожай. Це стається через те, що хімічні добавки для підвищення врожайності не використовуються. Як наслідок, щоб виробляти таку ж кількість органічних продуктів, як і звичайних, потрібно набагато більше землі. Виявилось, що це має сильний вплив на клімат (за рахунок додаткових викидів вуглекислого газу, що виникають у результаті вирубки лісів). Світове виробництво продуктів харчування регулюється міжнародною торгівлею. Саме тому те, як ведеться господарство в Швеції, впливає на винищення лісів у тропіках. Учені впевнені, що ефект від органічного землеробства в рази шкідливіший, ніж ефект від парникових газів, хоча cаме їх вважають чи не найбільшою проблемою екології.

Залишитися без води через авокадо

Якщо ти тільки почав любити цей екзотичний фрукт (як і авторка цієї статті), то поспішаю нас розчарувати: The Water Footprint Network надає невтішну статистику. Дослідники цієї організації, що бореться на раціональне використання водних ресурсів, підрахували, що для вирощування одного авокадо потрібно 272 л води. Це може мати руйнівний вплив на регіони, де цей фрукт росте. Ще у 2011 році чилійські чиновники зареєстрували щонайменше 65 випадків, коли ферми з вирощування авокадо незаконно викачували воду з водойм. У результаті місцевим жителям довелося потерпати від засухи і вибирати, як використати воду, що залишилася — помитися чи приготувати їжу?

Пийте якісну каву – захищайте птахів

На далеких спекотних плантаціях росте аравійське кавове дерево. Від його назви і походить сорт кави арабіка. Згідно дослідженням Coffee Research, у тіні гілок цього дерева живе біля 150 видів птахів. Якщо ж кавові дерева вирощуються під яскравим сонцем, то кількість його жителів скорочується до 20 видів, бо далеко не всі пташки можуть витримати такий клімат. Через попит на дешеву каву багато виробників переключилися саме на вирощування «сонячних» сортів, для чого використовується більше пестицидів і хімічних добрив. Віддаючи перевагу арабіці, ми можемо не тільки знизити використання хімікатів, а й захистити пернатих жителів Африки.

Заповнюйте холодильник локальними продуктами 

Коли ми вибираємо продукти в супермаркеті, то не замислюємося, що товари подолали величезний шлях, аби опинитися перед нами. Усі вантажівки, літаки і кораблі, які везуть до нас продукти з іноземних країн, виділяють вуглекислий газ, який шкодить екології. Тому, щоб скоротити його виділення і заодно допомогти фермерам, вибирайте місцеві продукти. Тим більше, за якістю вони аж ніяк не поступаються іноземним.

Доведеться попрощатися з Google

Як давно ти заходив у пошукову систему ukr.net? От і ми не пам’ятаємо. А між іншим, кожен пошук у Google коштує нашій планеті здоров’я. Люди задають йому питання приблизно 3,5 мільярда разів на день. Сайт відповідальний за 40% викидів вуглекислого газу від інтернету. Незважаючи на те, що інтернет — це «хмарка», він все-таки з’єднаний з мільйонами девайсів і баз даних по всьому світу (включно з кабелями і роутерами, які потребують енергії для роботи). Таким чином, ще у 2015-му інтернет-користування спричинило стільки ж викидів CO2, як світова авіаційна індустрія. Виходить, наші онлайн-дані забруднюють планету. А для того, щоб виконати один пошук, Google задіює кілька серверів, що виділяє в середньому 0,2 г вуглецю. Користуючись внутрішнім пошуком, ми навантажуємо роботою тільки сервер веб-сайту, тож мільярди сторінок по всьому інтернету не залучаються до роботи.

Стрази не роблять планету гламурною

Якби планета була фешен-інфлюенсером, вона би точно часто носила блискуче. От тільки не за власним бажанням, а вимушено. Люди люблять усе, що блищить — від канцтоварів і предметів одягу до блискучих харчових добавок. Ви теж іноді дивувалися, що досить лише торкнутися до блискіток, як вони вже опиняються всюди? Справа в тому, що під «всюди» я маю на увазі буквально всю планету. Стрази і блискучі частинки виробляють із мікропластику, який потрапляє у різні водойми. Там його випадково з’їдають риби, і ця новина невтішна не тільки для них, а й тих, хто потім з’їсть цю рибку (тварини чи птахи). Більше того, люди замикають це коло, бо теж можуть випадково «перекусити» залишками стробоскопа.

Консьюмеризм і його наслідки

Сучасне суспільство часто характеризується ледь не маніакальним потягом до шопінгу. Люди купують усе, що їм потрібно, потім більше, ніж те, що їм потрібно, і зрештою навіть те, що ніколи в житті не знадобиться. Культура консьюмеризму негативно впливає як на економічну модель, так і на екологічну сферу. Звичайний супермаркет у США пропонує близько 50 000 продуктів, у той час як у Британії люди щороку викидають тонни харчів. Мобільні телефони рідко протягують більше року, а машини і комп’ютери — кількох років. Гіперконсьюмеризм призводить до знищення лісів, надмірного видобутку корисних копалин, марнування природних ресурсів і забруднення атмосфери землі. Для того щоб уникнути погіршення екологічної ситуації, наступного разу перед купівлею чергової непотрібної речі задумайся — скільки часу пройде перед тим, як вона опиниться в смітнику?

Подписывайтесь на нас в Facebook!

Написать комментарий

Такой e-mail уже зарегистрирован. Воспользуйтесь формой входа или введите другой.

Вы ввели некорректные логин или пароль

Извините, для комментирования необходимо войти.